Hipnoza Intensive

Hipnoza Intensive to szkolenie, podczas którego nauczysz się pracować ze swoją podświadomością, tak aby wspierać procesy w swoim życiu. Potężne możliwości Twojego umysłu staną przed Tobą otwarte!

HIPNOZA to narzędzia lingwistyczno-behawioralne, służące do wprowadzania umysłu w stan transu oraz pracy ze wzorcami zapisanymi w podświadomości.

HIPNOZA została odmitologizowana w XX wieku za sprawą Miltona Ericssona. Hipnoza to wszystkie czynności, które podejmujesz, aby wprowadzić siebie lub inną osobę w trans. Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy, że hipnotyzujesz siebie sam wielokrotnie, każdego dnia.

TRANS to stan umysłu w którym łatwiejsza jest zmiana w podświadomości czyli reorganizacja programów wpisanych w podświadomość. Trans jest naturalnym stanem umysłu występującym zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Trans to stan relaksacji, głębokie rozluźnienie ciała i umysłu.

PODŚWIADOMOŚĆ to żywa Inteligencja obecna w każdym człowieku, zawiera w sobie wszystkie skrypty działań, wzorce postrzegania świata, przekonania, pamięć doświadczeń i reakcje emocjonalne. Możemy porównać ją do systemu operacyjnego komputera, w którym wpisane są wszystkie nasze indywidualne i zbiorowe programy.

Tyle teorii!

Hipnoza jest wspaniałym narzędziem, dzięki któremu możemy aktywnie wpływać na naszą podświadomość, dzięki czemu możemy zdjąć wiele blokad czy przyśpieszyć nasz rozwój.

Konkretnie nauczysz się na szkoleniu?

– Jak szybko i skutecznie pogłębiać trans
– Jak stosować indukcje hipnotyczne – czyli błyskawiczne wprowadzanie w stan transu
– Jak pracować z negatywnymi wspomnieniami
– Jak rozwiązywać wewnętrzne konflikty
– Jak zbudować sobie idealne miejsce do pracy w swojej głowie
– Jak obudzić swoją intuicję oraz jak z niej korzystać
– Głębokiej pracy w metaforze

Więcej informacji:
https://hipnozaintensive.evenea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *